Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Δημοσιεύτηκε στις 2 Ιούν, 2017 σε Ανακοινώσεις, Νέα - Ανακοινώσεις | 0 σχόλια

Αποτελέσματα R.N.O.B.F. 2017

Αποτελέσματα R.N.O.B.F. 2017

Γενική Κατάταξη Κατηγοριών με Δελτίο

A/A BiB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ KAT/ΡΙΑ
1 58 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:24:20 ΑΝΔΡΩΝ
2 60 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:26:08 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
3 68 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:26:10 ΑΝΔΡΩΝ
4 63 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3:27:10 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
5 67 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:28:36 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
6 59 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:35:36 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
7 41 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:36:23 ΑΝΔΡΩΝ
8 55 ΚΑΒΟΥΡΤΣΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:37:02 ΑΝΔΡΩΝ
9 64 MILLER MATTHEW Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:37:03 ΑΝΔΡΩΝ
10 69 ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:39:08 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
11 65 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:40:59 ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΩΝ
12 51 ΑΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΡΑΚ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 3:42:01 ΕΦΗΒΩΝ
13 44 ΖΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:44:33 ΑΝΔΡΩΝ
14 42 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:44:34 ΑΝΔΡΩΝ
15 52 ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 3:51:39 ΕΦΗΒΩΝ
16 47 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Δ. ΔΡΑΜΑΣ 3:54:50 ΑΝΔΡΩΝ
17 54 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 3:58:26 ΑΝΔΡΩΝ
18 56 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ 3:59:39 ΑΝΔΡΩΝ
19 45 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 4:07:56 ΑΝΔΡΩΝ
20 70 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ 4:09:30 ΑΝΔΡΩΝ
21 43 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 4:14:12 ΑΝΔΡΩΝ
22 62 KIMBLE KYLE Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 4:14:22 ΑΝΔΡΩΝ
23 53 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 4:42:32 ΕΦΗΒΩΝ
24 46 ΜΟΛΛΑ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF ΑΝΔΡΩΝ
25 48 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Ο.Δ. ΔΡΑΜΑΣ DNF ΑΝΔΡΩΝ
26 49 ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ DNF ΑΝΔΡΩΝ
27 50 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Δ. ΔΡΑΜΑΣ DNF ΑΝΔΡΩΝ
28 57 ΜΠΙΣΤΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ DNF ΑΝΔΡΩΝ
29 66 RICE JUSTIN Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF ΑΝΔΡΩΝ
30 61 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF ΕΦΗΒΩΝ

Κατάταξη Open Κατηγοριών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1 (18-29) road
A/A BiB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 107 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1:40:00
2 103 ΜΠΕΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ODATZIDIS BIKES 1:40:17
3 140 Μουσούρης Μιχάλης Catherine Whitehead 1:42:17
4 119 ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1:47:20
5 124 Κυπριοτης Γερασιμος 1:48:27
6 108 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:56:41
7 98 Διαλεκτόπουλος Πέτρος Thassos Bike Team 1:57:34
8 96 ΚΟΥΛΕΞΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2:14:11

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2 (30-39) road
A/A BiB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 100 Ρόζος Θεόφιλος 1:35:05
2 125 ΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΧΑΡΑΣ ΒΡΗ 1:35:07
3 122 Γκορες Νικολαος ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:35:08
4 121 Γεωργιάδης Λεωνίδας Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:38:58
5 113 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:40:05
6 106 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΓΑΜΒΡΟΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1:46:19
7 111 ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ 1:47:19
8 137 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ 1:47:25
9 90 Μαρκοπουλος Παναγιωτης 1:53:29
10 87 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:54:40
11 110 Νταλαρας Κωνσταντινος Μπανάνες Ορθιες 1:56:40

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β1 (40-49 ) road
A/A BiB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 92 Σκαπαριωτης Θανασης cyclopolis komotini team 1:37:08
2 88 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:38:08
3 112 Μπαλαμπανίδης Νικόλαος 1:40:04
4 126 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 1:40:15
5 129 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 1:41:17
6 105 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ RISOS ORESTIADA ODATZIDIS BIKES 1:44:17
7 115 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ podilatisracingteam 1:46:17
8 101 ΣΚΈΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:46:18
9 116 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:47:27
10 131 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΠΙΠΠΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 1:57:35
11 130 ΤΣΟΧΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:58:35
12 136 Αβτζογλου Σπυρος Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ 2:02:00
13 97 Σαλονικιός Νίκος Thassos Bike Team 2:12:00
14 120 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNF

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β2 (50+) road
A/A BiB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 99 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. 1000 Δέντρα 1:40:01
2 94 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:54:29
3 89 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:54:30
4 93 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1:56:42
5 133 ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 1:58:36
6 135 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 1:58:37
7 104 ΜΠΕΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 2:10:00
8 95 ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:12:10
9 118 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ Παναγιωτης 2:17:11
10 91 ΝΕΡΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ DNF
11 123 ΣΤΑΝΛΕΡ ΑΝΤΖΕΙ DNF
12 139 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECHHIA ΞΑΝΘΗΣ DNF

 

Ανάρτηση Απάντησης

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Παρακαλώ λύστε την εξίσωση *